Çelik Misket

Asal Metal

Çelik Misket

01 Ekim 2018

Çelik Misket

                Erimiş haldeki çeliğin şekillendirilmesiyle ortaya çıkan çelik misket farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Otomotiv sektöründen ağır sanayiye kadar pek çok alanda kullanım imkanı bulunmaktadır. Kumlama yapılan alanlarda çelik misket kumlama aracı olarak kullanılabilmektedir. Çeliğin gücünden faydalanılarak kumlama işleminden yüksek verim elde edilmesi mümkün hale gelmektedir.

                Çelik misket kumlama alanında kullanılırken aynı diğer malzemelerde olduğu gibi yüksek basınç ile hedeflenen alana püskürtülmektedir. Bu sayede hedeflenen sonuçların ortaya çıkması kolaylaşmaktadır. Küçük çelik misket tanelerinin yeniden kullanılabilir olması bu konuda sağladığı avantajlardan bir başkasıdır. Aşırı yıpranmış ve görevini yapamaz haldeki çelik misket ögelerinin yeniden kullanılması mümkün olmamaktadır. Çelik misket konusunda profesyonel destek almak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek müşteri hizmetleri yetkililerimizden sorularınıza yanıtlar alabilirsiniz.

Asal Metal Firması; yüzey işlem alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Ana uzmanlık alanları; kumlama, vibrasyon ve shot peeningdir.

Üretim alanı; kumlama makineleri, vibrasyon makineleridir. Ayrıca bunlarda kullanılan sarf malzemelerinin imal ve ithalatını yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Asal Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C6 Blok No:345 İkitelli / İST Telefon: +90 (212) 549 81 90 E-Posta: info@asalmetal.com