Sıkça Sorulan Sorular

Nozul seçiminde en önemli etken kompresördür. Çünkü nozul delik çapı hava tüketimini direk etkiler bunun için uygun debi de kompresör gereklidir. İkinci değişken kumlanacak yüzey durumuna göre silindirik veya venturi nozul seçmektir.

Çelik granül yuvarlak taneli olup daha çok oksit giderme, çapak alma ve temizleme amaçlı kullanılır. Çelik grit kırık ve köşeli bir yapıya sahip olup pürüzlendirme ve boya sökmek için kullanılır.

Evlerde ve iş yerlerinde görülen desenli camlar daha çok kumlama yapılarak elde edilir. Bu ürünler otomatik kumlama makinelerinde veya manuel kumlama kabinleri kullanılarak imal edilir. Kumlama ile elde edilen bu desenler tamamen kalıcıdır. Yıkama veya silme kesinlikle yok olmaz.

Tüm kumlama makine ve malzeme çözümleriniz için...

Asal Metal Firması; yüzey işlem alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Ana uzmanlık alanları; kumlama, vibrasyon ve shot peeningdir.

Üretim alanı; kumlama makineleri, vibrasyon makineleridir. Ayrıca bunlarda kullanılan sarf malzemelerinin imal ve ithalatını yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Asal Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C6 Blok No:345 İkitelli / İST Telefon: +90 (212) 549 81 90 E-Posta: info@asalmetal.com