Vibrasyon Malzemeleri

Asal Metal

Vibrasyon Malzemeleri

27 Şubat 2018

Vibrasyon Malzemeleri

Kumlama işlemleri, metal yüzeylerin pürüzsüz bir hale gelmesi ve uzun süreler boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan korunmasına yardımcı olmaktadır. Çünkü bu işlem ile beraber metal yüzeyin üst kısmında yer alan kir, yağ, korozyon ve pas dikkatli bir şekilde temizlenmiş olacaktır. Fakat metaldeki bu maddelerin temizlenmesi ne yazık ki yeterli olmayacaktır. Eğer ki bu yüzey kumlama işleminden sonra çok uzun süre boyunca hava ile temas ederse, bu sefer de hava ile oksitlenecek; çok daha ciddi sorunlar kendini göstermeye başlamış olacaktır. Dolayısıyla kumlama işlemi yapıldıktan sonra mutlaka metal yüzeyin hava ile temas etmesini engellemek adına mutlaka doğru şekilde seçilecek olan boya ile boyanması gerekmektedir. Vibrasyon malzemesi çeşitleri ise işlemlerin çok daha etkili şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır. 

 

 

kumlama 
kumlama makinası
kumlama kumu
kumlama malzemeleri
kumlama sarf malzemeleri
kumlama makine parçaları
kumlama kazanı
kumlama kabini
kumlama firması
kumlama makinası firması
tamburlu kumlama makinası
askılı kumlama makinası
sac profil kumlama makinası
vibrasyon
vibrasyon makinası
vibrasyon malzemeleri
vibrasyon makinası firması
vibrasyon firmaları
çelik granül
paslanmaz çelik granül
paslanmaz çelik grit
cam kürecik
alüminyum oksit
seramik küre
silisyum karbür
kumlama vibrasyon makineleri

Asal Metal Firması; yüzey işlem alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Ana uzmanlık alanları; kumlama, vibrasyon ve shot peeningdir.

Üretim alanı; kumlama makineleri, vibrasyon makineleridir. Ayrıca bunlarda kullanılan sarf malzemelerinin imal ve ithalatını yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Asal Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C6 Blok No:345 İkitelli / İST Telefon: +90 (212) 549 81 90 E-Posta: info@asalmetal.com